Reference uživatelů


Dobrý den, pane Valášku.
píši ohledně secího strojku a dalšího příslušenství ke všerobu.Zatím jsme se strojkem velmi spokojeni.Je velmi lehký a skladný a funguje bezvadně.Sečkou jsme zaseli 20 arů jednoklíčkové řepy a 1ar cibule, zatím vše vypadá dobře naseto. Plečku používáme do česneku, jahod, řepy a brambor. Máme hodně pýru, takže se nám osvědčila chůze po zadu, jinak nůž se zacpával kořeny, nic složitého očistit vše rukou. Když je nůž dobře nabroušen, je to paráda. Při přípravě na malé zahrádce jsme použili kultivační sadu a také spokojenost.Takže mockrát děkuji za Vaši velmi kvalitně odvedenou práci. S pozdravem a přáním pěkných dní.
Marie Axlerová, Hemže 17

Dobrý den pane Valášku.
Chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše úžasné nářadí - plečky, které využíváme mnoho let. Oceňujeme jejích varialibitu, jednoduchost a lehkost při práci.Plečkujeme cca. 3ha bylin a při pěstování BIO kvalitě jsou pro nás nenahraditelným "HERBICIDEM". Doufáme, že budete i nadále pokračovat v její výrobě. Přejeme Vám hodně zdraví a tvurčích nápadů.
Abrlovi, Pavlov 191, PSČ. 69201, www.bio-produkty.cz

Dobrý den pane Valášek.
Kdysi jsem od Vás koupil ruční plečku která mi doposud dobře slouží Všerob 3P a rád bych si u Vás objednal další 2 ks. této plečky, nebo vylepšenou verzi. Jsme biofarma a tak musíme plečkovat a ošetřovat porosty v biokvalitě. Pokud by ste měl nějaké další výrobky na zpracování půdy, odplevelení atd. vše mě zajímá. Nářadí je velmi lehké a má malé nároky na fyzickou sílu. Pěstuji zeleninu a byliny, a bez tohoto nářadí si nedovedu tuto práce představit. Prosím o zaslání Vašeho sortiment popřípadě www.stránek. Plečku mi prosím zašlete na dobírku na adresu.
Ing.Vl.Horský- fa.Tukan VH, Vonoklasy-Na Vysoké II 22E, PSČ 25228 tel.602387048, email. TUKANVH@CENTRUN.cz

Vážený pane Valášku.
asi před deseti lety jsem od Vás na výstavě Flora Olomouc zakoupil víceúčelovou plečku 3P s kultivační soupravou. Protože zahradničím už od sedmdesát let minulého století, vyzkoušel jsem různá ruční kultivační nářadí od různých výrobců. Benzinové kultivátory na zahradě kvůli její členitosti nevyuživám.Vaše víceúčelová ruční plečka nakonec získala při kultivaci zahrady v Olomouci o výměře cca.1800m2 jasnou převahu. Jednoduchá manipulace s jednotlivými díly, rychlost kultivace, snadnost kultivace a spolehlivost jednotlivých dílů řadi plečku k praktickým pomocníkům zahrádkáře. Plečku využívám po celou vegetační dobu a troufám si tvrdit jako bývalý agronom ochrany a výživy rostlin, že mně ušetřila hodně peněz za herbicidy. Na černý úhor mezi ovocnými stromy a keři, mezi okrasnými keři, na každou nezatravněnou plochu je plečka 3P ideální. Plečka se za těch deset let, co ji použivám, zaplatila několikrát. Vřele doporučuji tuto plečku všem zahrádkářům, kteří chtějí pěstovat plodiny biologicky a kteří nechtěji strávit spoustu času s motykou a ručními plečkami. Dočetl jsem se, že se tato ruční plečka dále prodává pod názvem Všerob. Myslím si, že tento nový název dobře vystihuje vlastnosti této unikátní ruční plečky.
Zdraví Ing. Jaromír Czmero, Rooseveltova 118, 779 00 Olomouc

Pane Valášku.
Předem přijměte srdečný pozdrav. Děkujeme společně s mým kolegou panem Starostou za poslání dvou válců.Víceúčelová ruční plečka 3P se všemi Vámi vyrobenými doplňky, slouží a ulehčují práci. Vyjadřujeme to slovy ,,To nemá chybu." Ještě jednou díky.Další Vaše renovace nám doufáme zase nabídnete.
S pozdravem Jan Lisa, Kostelní 902/18 Lovosice

Vážený pane.
Před několika lety jsem od Vás koupil na výstavě ve Věžkách víceúčelovou ruční plečku 3P. Jsem s Vaším výrobkem velmi spokojen. Za dobu používání jsou některé nože opotřebeny natolik, že je potřeba je vyměnit. Proto Vás žádám o zaslání na dobírku 2 ks.nožů č.3.
S pozdravem Ing.Jaromír Habáň, Masarykovo nám. 480 75103 Brodek u Přerova

Vážený pane.
úvodem Vás srdečně zdravím a objednávám tímto k Vámi dodané ruční plečce jedno madlo - držadlo (roztavilo se mi u kamen) a po dvou kusech náhradních nožů malých a středních.Z objednávky vyplývá, že jsme s plečkou maximálně spokojeni a plánujeme i v letošním roce velký kus práce.
Ing.Marie Zákostelská, soukromý zemědělec, Široká 890, 67531 Jemnice

Vážený pane.
Předem Vás zdravím a děkuji za dodání víceúčelové ruční plečky se kterou jsem velmi spokojená. Protože mám v zahrádce štěrkopískovou půdu kde trpí nejvíce plecí nože - radličky, prosím o zaslání všech 3 radliček.Radličky zašlete na dobírku.
Marie Vybíralívová, Kozlovice - Grymovská 72, 75002 Přerov

Vážený pane.
dovoluji si urgovat dodávku Vaší víceúčelové plečky 3P, kterou jsem si objednal na výstavě Flora Olomouc s dodáním v únorovém měsíci. Jelikož je již polovina měsíce března a sezona je za dveřmi. Věřím, že máte hodně objednávek, ale na mne nesmíte zapomenout.
Děkuji a zdraví Vás Hotař Václav, Uherský Brod

Vážený pane.
Chci Vás seznámit s mými zkušenosti se Všerobem 3P po více jak 18 roků. Nářadí je velmi lehké a snadno vyměnitelné přídavné nářadí bez použití klíčů!!! Při správném nastavení nářadí ( dle výšky pracovníka a řezného úhlu nože) je sadná práce jak s kultivaci, setím i orbou. Na zahradě ji využívám po celou vegetační dobu. Motyku nepoužívám, plevel neroste. Záda mě nebolí, protože pracují zpříma a s plecím nůžem se dostanu bezprostředně až k samotné rostlině, takže se nemusím ohýbat. Děkuji Vám za toto nářadí a prosím, o zaslání ceníku k dalšímu přídavnému nářadí Všerobu 3P.
Jaroslav Pavlů, Ruda nad Moravou


Copyright © Josef Valášek - KOVOVÝROBA / Vyrobil WEBdesign Znojman